To historia o tym, że można zostać bez faceta, pracy, perspektyw, pieniędzy, za to z dzieckiem. To historia o tym, że potem można nie zrobić kariery, nie realizować pasji, ani nie spotkać mężczyzny swojego życia. To historia o tym, że powyższe nie dadz± ani frustracji, ani zadowolenia życiowego. To historia o tym, że można żyć wbrew schematom, które narzuca samotnej kobiecie kultura popularna. Czyli zwyczajnie.
Blog > Komentarze do wpisu
Słoneczna sobota

Okazało się, że jeden z moich kolegów z jednej z moich poprzednich prac, zajmuje się teraz DJ owaniem. Tak, bo plusem zmian miejsc pracy jest to, że zawsze człowiekowi zostaje jaki¶ znajomy. Tym razem, kolega organizował potańcówkę w parku w jednej z dzielnic i z tej okazji kilka osób z naszej wspólnej wtedy pracy postanowiło się spotkać.

Wzięłam Wiertkę ze sob±. Na szczę¶cie, okazało się, że tuż obok jest ogromny plac zabaw, więc dziecko pobiegło się tam bawić. Ja mogłam usi±¶ć ze znajomymi i pogadać sobie. Potem Wiertka poszła tańczyć na parkiet i wyskakała się, wyszalała za wszystkie czasy. Uczyła się nawet tańczyć tango.

Mnie komary pok±sały jak w¶ciekłe i było to jedyne niemiłe doznanie tego dnia :) Spotkanie ludzi, stwierdzenie koleżanki, że wypiękniałam z czasem (nie wiem, sk±d jej to wszystko przyszło do głowy), fajne rozmowy, taniec na parkiecie (dziecko mnie uprosiło) sprawiły, że rozruszałam się energetycznie.

To był fajny dzień :)

I na tym to polega. Siedzisz w mgle i jedyne co cię trzyma, to że nawet na jaki¶ czas, ale to się rozsnuje. 

sobota, 22 lipca 2017, bezcielesna

Polecane wpisy

Komentarze
2017/07/23 00:01:24
Codziennie jest to mozliwe. Rozruszanie energetyczne.
-
2017/07/23 00:04:12
Także lubię taki sposób spędzania czasu. Niestety, będ±c mam± ciężko czasem zorganizować cos takiego albo chociaż wzi±ć udział. Zazdroszcze i cieszę się razem z Tob± :) cóż mi więcej zostało jak zaprosić i Ciebie na mojego Bloga. Pozdrawiam gooorrrrrr±co :3
-
2017/07/23 22:23:54
@izabelaokroj
Lubisz być k±sana? Hmmmmm, dotychczas wszystkie moje mężatki mówiły, żeby ich nie gryĽć, bo jak m±ż zobaczy ...
-
2017/07/24 08:37:19
40cztery, finezję tracisz.
-
2017/07/24 09:25:36
Zasugeruj jak to powinienem napisać, człowiek uczy się do końca życia :)